بهترین برند قطعات جلوبندی پراید

بهترین برند قطعات جلوبندی پراید + فروش آنلاین زیر قیمت

استفاده از بهترین برند قطعات جلوبندی پراید برای تعویض کامل جلوبندی پراید و همچنین تقویت جلوبندی پراید اهمیت زیادی دارد. همان طور که می دانید استفاده از قطعات و لوازم یدکی غیر استاندارد و بی کیفیت سبب آسیب دیدن سایر قطعات خودرو می شود. از آن جایی که قطعات خودرو در تماس با یکدیگر هستند و وظیفه هریک از این قطعات روی هم اثر می گذارد، وضعیت هر قطعه و کیفیت آن ها نیز روی هم تأثیر گذار می باشد.

به همین علت تأکید می شود که از قطعات و لوازم یدکی اصلی و با کیفیت استفاده کنید. متأسفانه لوازم یدکی غیر استاندارد با بسته بندی ها و مارک های تقلبی تولید و در بازار عرضه شده است. تنها با خرید کردن از فروشگاه ها و سایت های مطمئن و معتبر می توانید خاطر جمع باشید که محصول خریداری شده اصلی و کاملا استاندارد است.

خرید بهترین برند قطعات جلوبندی پراید

سیستم جلوبندی خودرو
سیستم جلوبندی خودرو

همان طور که می دانید مجموعه جلوبندی (قسمت جلویی و زیرین خودرو )، مهم‌ ترین قسمت فنی خودرو به حساب می آید. حفظ تعادل خودرو در پیچ جاده ها یا عبور از روی سرعت گیر ها و دست انداز ها از مهم ترین وظایف سیستم جلوبندی می باشد.

اغلب قطعات موجود در سیستم جلوبندی خودرو نیز قطعات مصرفی می باشند. منظور از قطعات مصرفی، قطعاتی است که پس از مدتی به علت گذر زمان و کارکرد زیاد دچار استهلاک شده و نیاز به تعویض دارند.

در صورتی که این قطعات مصرفی به موقع تعویض نشوند سبب خراب شدن سایر قطعاتی که با آن ها در تماس هستند می شوند و در این صورت هزینه بسیار زیادی به شما تحمیل خواهد شد. همچنین اگر برای تعویض این قطعات از لوازم یدکی بی کیفیت استفاده کنید نیز همین مشکلات را به دنبال دارد. این نوع قطعات هم عمر بسیار کوتاهی دارند و هم به سایر قطعات آسیب می زنند. با خرید بهترین برند قطعات جلوبندی پراید می توانید از بروز حوادث مالی و جانی شدیدی جلوگیری کنید.

قطعات تشکیل دهنده جلوبندی خودرو

همان طور که توضیح دادیم سیستم جلوبندی از قطعات مصرفی متعددی تشکیل شده است. بررسی وضعیت این قطعات باید به طور مرتب انجام شود تا در صورت بروز مشکل در اسرع وقت مشکل را ریشه یابی و حل نمایید. قطعات تشکیل دهنده مجموعه جلوبندی خودرو عبارتند از:

 • رام که اصلی ترین قطعه در مجموعه جلوبندی خودرو به حساب می آید و از دو طرف روی شاسی قرار می گیرد. همه قطعات تشکیل دهنده جلوبندی روی رام نصب می شوند.
 • کمک فنر، فنر لول ها و توپی های سر کمک نیز از جمله قطعات تشکیل دهنده سیستم جلوبندی خودرو می باشند. این قطعات ضربه هایی که به اتاق خودرو وارد می شود را خنثی می کنند.
 • یکی دیگر از قطعات موجود در مجموعه جلوبندی خودرو، میله تعادل نام دارد. حفظ تعادل خودرو در سر پیچ ها بر عهده این قطعه می باشد.
 • طبق نیز نام یکی دیگر از قطعات مجموعه جلوبندی است که در تماس مستقیم با رام قرار دارد.
 • میل موج گیر یکی از قطعات سیستم جلوبندی خودرو است که وظیفه ی خنثی کردن ضرباتی که بر اثر عبور از موج ها و دست انداز ها به جلوبندی و اتاق خودرو وارد می شوند را بر عهده دارد.
 • از دیگر قطعات موجود در جلوبندی نیز سیبک ها هستند. سیبک ها روی جعبه فرمان قرار می گیرند. وظیفه این قطعات حرکت خودرو به چپ و راست و عملیات میزان فرمان می باشد.

فروش بهترین برند قطعات جلوبندی پراید

بهترین برند قطعات جلوبندی پراید
بهترین برند قطعات جلوبندی پراید

برای خرید قطعات مجموعه جلوبندی پراید می توانید با خیالی آسوده و به صورت آنلاین از سایت یدک مدرن خرید کنید. محصولاتی که در سایت یدک مدرن به فروش می رسند دارای کیفیت بالا و قیمت مناسبی می باشند. فروش آنلاین زیر قیمت قطعات جلوبندی خودرو در سایت یدک مدرن به شما کمک می کند تا با هزینه ای مناسب قطعات و لوازم یدکی اصلی و با کیفیتی را خریداری کنید.

برای خرید لوازم یدکی پراید، خرید لوازم یدکی لیفان، خرید لوازم یدکی سمند، خرید لوازم یدکی پژو و …. می توانید به سایت یدک مدرن اطمینان کنید. با خرید اینترنتی لوازم یدکی می توانید قطعات مورد نیاز خودروی خود را به راحتی پیدا و خریداری کنید. سفارش شما در اسرع وقت در همان آدرسی که در سایت یدک مدرن ثبت می کنید به شما تحویل داده خواهد شد.

علائم خرابی جلوبندی خودرو

وجود مشکل در سیستم جلوبندی خودرو با بروز علائم و نشانه هایی همراه است. اگر با این نشانه ها آشنا باشید می توانید خیلی سریع متوجه وجود ایراد در این سیستم شوید و مشکل را ریشه یابی کنید. در این مواقع باید در اسرع وقت به رفع مشکل مشغول شوید در غیر این صورت با مشکلات و صدمات جدی روبرو خواهید شد. برای رفع مشکلات موجود بهتر است از بهترین برند قطعات جلوبندی پراید استفاده نمایید.

برخی از مهم ترین علائم خرابی جلوبندی خودرو عبارتند از:

 1. لاستیک سایی: اگر مشکلی در سیستم جلوبندی خودرو وجود داشته باشد با بروز لاستیک سایی خود را نشان می دهد.
 2. گیجی فرمان: در صورتی که یکی از قطعات موجود در سیستم جلوبندی دچار ایراد و اشکال شده باشد، با گیجی فرمان و نداشتن تعادل خودرو هنگام حرکت خودش را نشان می دهد.
 3. کشش فرمان: یکی دیگر از نشانه های خرابی جلوبندی خودرو، فرار خودرو یا کشیده شدن فرمان به یک طرف می باشد.
 4. سر و صدا: اگر در موج ها و دست انداز ها صدای تق تق شنیده می شود باید وضعیت سیبک ها یا بوش های طبق خودرو را بررسی کنید.

فروش آنلاین زیر قیمت قطعات جلوبندی خودرو در سایت یدک مدرن به شما کمک می کند تا در اسرع وقت بدون نگرانی بابت هزینه، تعمیرات جلوبندی خودروی خود را انجام دهید.

فروش آنلاین زیر قیمت بهترین برند قطعات جلوبندی پراید

برای خرید قطعات و لوازم یدکی جلوبندی خودرو می توانید از سایت یدک مدرن خرید کنید. برخی از قطعات جلوبندی خودرو که می توانید به صورت آنلاین در این سایت سفارش دهید عبارتند از:

 • انواع گردگیرجات
 •  جعبه فرمان
 • شیر فرمان
 •  پمپ هیدرولیک
 •  قطعات لاستیکی
 •  بوش ها
 •  دسته موتور
 • کاسه نمدها
 • لنت ها
 • کمک فنرها
 • سیبک ها
 •  میل موجگیر
 • استپر موتور
 •  و …..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.