خرید و قیمت دسته راهنما پژو کروز

خرید و قیمت دسته راهنما پژو کروز

خرید و قیمت دسته راهنما پژو کروز در این نوشته بررسی خواهد شد. برای خرید این قطعه و انواع دیگر لوازم یدکی می توانید به صورت آنلاین از سایت یک مدرن خرید کنید. قطعات و لوازم یدکی که در سایت یدک مدرن عرضه می شوند دارای کیفیت بالا و قیمت مناسبی می باشند.

قیمت دسته راهنما پژو کروز

 برای اطلاع از قیمت دسته راهنما پرژو کروز و سایر قطعات مورد نیاز خودرو می توانید به سایت یدک مدرن مراجعه نمایید. قیمت های موجود در این سایت را می توانید با سایر فروشگاه های لوازم یدکی مقایسه کنید. قیمت لوازم یدکی مورد نیاز خودرو با توجه به موارد مختلفی مانند نوع، جنس و کیفیت، مارک، کشور سازنده و … تعیین می شود.

به یاد داشته باشید که خرید قطعات و لوازم یدکی ارزان قیمت باعث می شود که قطعات بی کیفیت و نامرغوب را در خودروی خود استفاده کنید. همان طور که می دانید قطعات خودرو با یکدیگر در ارتباط هستند. وظایفی که قطعات خودرو بر عهده دارند مکمل یکدیگر است و در کنار یکدیگر تجربه رانندگی با کیفیت و راحت را ایجاد می کنند. بنابراین در صورتی که از لوازم یدکی بی کیفیت استفاده شود این قطعه نامرغوب سبب آسیب دیدن قطعاتی که با آن در تماس است هم می شود.

به همین جهت همواره تأکید می شود که قطعات و لوازم یدکی را برای خودروی خود تهیه کنید که جنس مرغوب و کیفیت بالا داشته باشند. می توانید به راحتی و با خیالی آسوده از سایت یدک مدرن خرید کنید، زیرا محصولات ارائه شده در این سایت کیفیت بالایی دارند.

دسته راهنما چه وظایفی بر عهده دارد؟

خرید دسته راهنما پژو کروز
خرید دسته راهنما پژو کروز

بهتر است قبل از خرید دسته راهنما پژو کروز در مورد این قطعه، انواع آن و همچنین کارایی هایش اطلاعاتی داشته باشید.

این قطعه در خودروهای معمولی وظیفه ی  فعال نمودن بوق، فلاشرها، شیشه شور، برف‌ پاکن، چراغ‌ های جلو، مه ‌شکن و …  را بر عهده دارد. اما در خودروهای مدرن تر روی دسته راهنما،  سیستم مولتی پلکس نصب شده است و حجم دسته هم کاهش پیدا کرده است.

به کارگیری Com 2000 به جای دسته راهنمای معمولی در خودروهای مدرن و وجود قطعه الکترونیکی به نام BSI که کامپیوتر مرکزی و پردازنده می‌ باشد، سبب ایجاد کاربری های بیشتر و مفیدتر این قطعه شده است. برخی از این کارایی ها عبارتند از:

 • با استفاده از این قطعه می توانید زمان خاموش یا روشن کردن ضبط و سایر تجهیزات را نیز کنترل کنید.
 • در صورتی که سوئیچ اتومبیل جا بماند یا چراغ ‌های کوچک روشن بمانند به شما اخطار می دهد.
 • با استفاده از این امکانات، چراغ ‌های جلوی اتومبیل به مدت سی ثانیه روشن می مانند و شما را تا رسیدن به در منزلتان همراهی خواهند کرد.
 • با وجود این امکانات به صورت اتوماتیک سرعت عملکرد برف‌ پاکن با سرعت خودرو کنترل خواهد شد.
 • درهای اتومبیل به صورت اتوماتیک در هنگام حرکت قفل خواهند شد.
 • چراغ ‌های صندوق و سقف به صورت اتوماتیک خاموش می شوند.

خرید دسته راهنما پژو کروز

هنگامی که قصد خرید این قطعه را دارید باید موارد خاصی را مورد توجه قرار دهید. برای مثال باید به قابلیت هایی که محصول مورد نظر دارد، کیفیت مواد اولیه به کار رفته در ساخت این محصول، گارانتی داشتن محصول و … توجه کنید.

برای خریدی مطمئن می توانید به سایت یدک مدرن اطمینان کنید. این سایت با ایجاد امکان خرید اینترنتی لوازم یدکی کار شما را در پیدا کردن و خریدن قطعات و لوازم یدکی مورد نیاز انواع خودروهای داخلی و خودروهای خارجی راحت کرده است.

نحوه عملکرد دسته راهنما

همان طور که می دانید از دسته راهنما در فعال کردن چراغ‌ های کوچک، روشن کردن نور بالا و نور پایین، روشن کردن چراغ ‌های راهنما، فعال کردن چراغ های مه شکن جلو و عقب، فعال کردن برف پاک‌ کن شیشه جلو و تنظیم انواع حالت ‌های حرکتی برف ‌پاک‌ کن، فعال کردن برف پاک‌ کن عقب و همچنین  شیشه ‌شوی شیشه عقب و جلو استفاده می شود.

 برای روشن کردن چراغ های کوچک کافی است که انتهای دسته راهنما را برخلاف جهت عقربه ‌های ساعت بچرخانید. به این ترتیب که برای روشن کردن چراغ‌ های جلوی خودرو، چراغ‌ های جلوآمپر، چراغ ‌های عقب و  چراغ پلاک خودرو باید انتهای دسته راهنما را  به سمت وضعیت ۱ بچرخانید.

برای روشن کردن همزمان نورهای بالا و پایین باید انتهای دسته راهنما را به سمت وضعیت ۲ بچرخانید و این دسته را به جلو بکشید. برای روشن کردن چراغ های راهنما، دسته راهنما را در جهت عکس عقربه ‌های ساعت بچرخانید و در وضعیت OFF قرار دهید.

برای فعال کردن برف پاک‌ کن و شیشه ‌شوی شیشه عقب باید  سویئچ خودرو در حالت ON باشد و دسته راهنما را در جهت موافق عقربه ‌های ساعت بچرخانید. برای فعال کردن برف پاک ‌کن شیشه جلو نیز باید  سوئیچ خودرو در حالت ON باشد و دسته راهنما را در جهت موافق یا مخالف عقربه‌ های ساعت بچرخانید.

قیمت دسته راهنما پژو کروز
قیمت دسته راهنما پژو کروز

لوازم یدکی کروز

شرکت کروز در سال هزار و سیصد و شصت و یک ایجاد شد و هدف آن تامین قطعات و سیستم های با کیفیت و مطمئن جهت بر آورده کردن نیازهای صنایع کشور است. شرکت کروز فعالیت خود را در زمینه تولید قطعات و لوازم یدکی خودرو از سال هزار و سیصد و نود و یک آغاز کرده است. قطعات تولیدی این شرکت با نام کروز پلاس عرضه می شود. برخی از مطرح ترین قطعات تولید و عرضه شده توسط این شرکت عبارتند از:

 • دسته راهنما پژو کروز
 • سوئیچ
 • داشبورد
 • سپر
 • سیستم تهویه
 • بلوک سیلندر
 • فرمان
 • آینه
 • چراغ
 • تعلیق و ترمز
 • اگزوز
 • سنسور و کویل
 • و …

این لوازم یدکی با کیفیت را می توانید به صورت آنلاین از سایت یدک مدرن تهیه کنید. محصول مورد نظر شما در اسرع وقت در همان آدرسی که در سایت ثبت کرده اید به شما تحویل داده می شود.

محصولات یدک مدرن

یدک مدرن ارائه کننده انواع لوازم یدکی مورد نیاز خودروهای داخلی و خودروهای خارجی است. قطعات و لوازم یدکی مورد نیاز خودروی خود را می توانید به راحتی در سایت یدک مدرن بیابید. لوازم یدکی مارک های متنوع با قیمت مناسب در این سایت عرضه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.