یخ شیشه ماشین

5 ترفند برای جلوگیری از یخ زدن شیشه ماشین

یکی از بدترین اتفاق هایی که احتمالا در زمستان با آن مواجه هستید، مات شدن شیشه اتوموبیل تان است. این موضوع میتواند زمان زیادی را از شما بگیرد چراکه تا یخ زدگی شیشه اتوموبیل تان رفع نشود نمیتوانید به مسیر ادامه دهید. با ما تا اخر مقاله ” 5 ترفند برای جلوگیری از یخ زدن شیشه ماشین ” همراه باشید.

شما در این مقاله میاموزید که چگونه بدون اسیب زدن به شیشه اتوموبیل ، یخ زدن شیشه ماشین را رفع کنید.

 

از بین بردن یخ شیشه خودرو

از بین بردن یخ شیشه ماشین

راهکارهای زیادی برای از بین بردن یخ شیشه ماشین وجود دارد. از جمله ی این روش ها میتوان به این موارد برای شیشه یخ زده ی ماشین استفاده کرد.

  • – آب لوله کشی : راحتترین راه میتواند استفاده از آب شیر برای از بین بردن یخ شیشه ماشین باشد. شما با حدود یک لیتر آب میتوانید اینکار را انجام دهید. بعد از انکه آب را ریختید میتوانید با استفاده از یک تکه پارچه از شر یخ شیشه ماشین رها شوید. حتما دقت کنید از آب داغ برای از بین بردن یخ شیشه خودرو استفاده نکنید. چراکه در اینصورت باعث ترک خوردن شیشه ها میشوید. همچنین باید بگوییم که هرگز از شیشه پاک کن در این شرایط استفاده نکنید. چراکه باعث خش و خرابی بر روی شیشه ماشین میشود.
  • روش های از بین بردن یخ شیشه ماشین-استفاده از ضد یخ های دست ساز و یا صنعتی : خرید ضد یخ یا مایع ضد انجماد در اکثر فروشگاه های لوازم یدکی وجود دارد. همچنین میتوانید بصورت اینترنتی اقدام به خرید انلاین ضد یخ کنید. همچنین میتوانید با ترکیب کردن الکل صنعتی با چند قطره مایخ ظرفشویی از شر یخ روی شیشه ماشین نجات پیدا کنید.

– استفاده از کارت اعتباری : اگر امکان دسترسی به ضد یخ و آب را ندارید ؛ تنها چیزی که میتواند به شما کمک کند احتمالا کارت اعتباری شما میباشد. با این وسیله میتواند کمترین اسیب را به شیشه خودرو زده و تا حدی از شر یخ روی شیشه خودرو رها پیدا کنید. فقط دقت کنید برای از بین بردن یخ روی شیشه اتوموبیل ، کارت اعتباری خود را نابود نکنید.

 

شیشه های یخ زده
White snow

– کیسه برنج گرم برای آب کردن یخ روی شیشه ماشین : کیسه برنج را میتوانید به همراه مقداری برنج درون ماکروویو گذاشته و تا یک دقیقه صبر کنید. سپس این کیسه را بر روی شیشه مالیده و به شیشه زمان بدهید تا به ارامی شیشه گرم شده و یخ آن آن شود.

  • پوشش بر روی شیشه : اگر از یک پوشش مناسب بر روی شیشه های خودرو استفاده کنید ، کمتر دچار یخ زدگی شده و زحمت شما برای آب کردن یخ شیشه ماشین کم میشود.
  • راه های یخ نزدن شیشه ماشین
  • بهترین روش از بین بردن یخ شیشه ماشین

  • در پایان بهترین روش برای از بین بردن یخ شیشه ماشین ، استفاده از ضد یخ است. برای خرید ضد یخ ارزان و مناسب از طریق سایت یدک مدرن به صورت انلاین اقدام کنید. یدک مدرن همراه همیشگی شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.