مایکل شوماخر به هوش امد

مایکل شوماخر به هوش آمد

مایکل شوماخر به دلیل حادثه اسکی تقریبا شش سال در منزل بستری بود و روز دوشنبه برای جراحی سلول بنیادی در پاریس هوشیاری خود را بدست اورد.  مسئولیت درمان مایکل را جراحی حاذق بر عهده گرفته که در درمان به روش سلول بنیادی بسیار حرفه ای میباشد.  شوماخر موفق ترین راننده فرمول یک دنیا بود که موفق به کسب 91 جازه گرندپری شده بود.

بیمارستانی که مایکل شوماخر در آن بستری تحت شرایط امنیتی قرار گرفته ولی مدیر برنامه او هنوز خبر قطعی و درستی برای گزارش از وضعیتش منتشر نکرده است.

مایکل شوماخر به هوش امدگرچه یکی از پرستارهای او درباره وضعیتش در مصاحبه با یک خبرنگار گفته است نشانه هایی از بهبودی در او دیده میشود و اطمینان داده است که او به هوش امده است.

پزشک معالج شوماخر ،پروفسور فلیپ مناشه است که شهرتش بخاطر درمان و پیوند سلول بنیادی به یکی از بیماران نارسایی قلبی است. شوماخر در سال 2013 بر اثر ضربه ای که در حین اسکی بر کوه های آلپ به سرش وارد شد در تمام این سالها در منزل بستری بود و تا به امروز خبرهای زیادی در مورد سلامتی اش منتشر نشده بود. خانواده او اظهار داشته بودند که ما تمام تلاش خود را میکنیم تا قهرمان هفت دوره مسابقات جهانی بهبود یابد و انها به دلیل خواست قلبی همسر مایکل شوماخر روند درمان او را تا بهبود پنهان داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.