لوازم یدکی لیفان x۶۰

لوازم یدکی لیفان X60 و خرید لوازم یدکی لیفان

شرکت لیفان موتور به‌عنوان یکی از شرکت‌های شناخته‌شده در کشور چین در ایران از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است. در این مقاله سعی داریم با معرفی و بررسی خودروهای تولیدشده در شرکت لیفان, به شناخت و نحوه خرید لوازم‌یدکی این خودروها بپردازیم. می‌خواهیم حول محور لوازم یدکی لیفان X60 و یا سایر خودروهای تولیدشده در این شرکت صحبت کنیم. در بحث اهمیت شرکت لیفان متذکر می‌شویم که در تاریخ ۱ سپتامبر ۲۰۱۹، در اجلاس سران ۵۰۰ شرکت برتر چینی  که در شهر جینان برگزار شد. انجمن کارآفرینان چین لیست ۵۰۰ شرکت برتر چینی ۲۰۱۹ را منتشر کرد. لیفان برای ۱۳ سال متوالی در این لیست قرارگرفته است.

این نشان دهنده کیفیت تولیدات این شرکت است. در سال‌های اخیر استقبال بسیار خوبی از خودروهای شرکت لیفان در ایران شده است. شاید اصلی‌ترین دلیل آن، مناسب بودن قیمت این خودروها می‌باشد. یدک مدرن آماده ارائه لوازم یدکی این مدل لیفان می باشد. همچنین یدک مدرن آماده ارائه لوازم یدکی سمند سورن، سمند xl، سمند SE، سمند EXL، سمند سورن، پراید 131، پراید 132، پراید 111، پراید 141، لیفان 520، لیفان 620، لیفان 820، لیفان X50 و لوازم لوکس خودرو می باشد. شما می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.

 

لیفان x۶۰
x۶۰

شرکت خودروسازی لیفان

به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین الگوهای اقتصادی، شرکت خودرو سازی لیفان همواره در خدمت کشور بوده است. شرکت لیفان با هدف‌گذاری های ویژه‌ای نظیر پایبندی به فلسفه نوآوری‌های به‌روز دنیا، صادرات گسترده بین‌المللی. به‌طور فعال در خدمت صنعت خودروسازی خود را ارتقا بخشیده است.

این شرکت خودرو سازی  مطرح، امروزه توانسته خط تولید خود را به روز کند. با وجود اینکه گذر از روش های تولید سنتی بسیار سخت است اما این شرکت از پس این کار بر آمده است. با وجود واردات بسیار بالای لیفان به ایران؛ این خودرو ها نیاز بیشتری به لوازم یدکی پیدا کردند. یدک مدرن در راستا رفع این نیاز ها اقدام به تاسیس سایت کرد. شما می توانید با کیفیت ترین لوازم یدکی لیفان را از یدک مدرن تهیه کنید. البته تهیه لوازم یدکی خودرو در شهر ها کار ساده ای است. برای مثال می توانید خرید لوازم یدکی در تهران را به سادگی انجام دهید. مهم کیفیت است که یدک مدرن می تواند آن را تضمین کند.

یکی از پشتیبانی‌های که شرکت لیفان همواره در حین فروش خودروهای خود به مشتریان ارائه می‌کند بحث خرید لوازم‌ یدکی لیفان می‌باشد.

 

لیفان x۶۰

 لیفان x۶۰ و برسی آن

خودرو لیفان x۶۰ در سال ۲۰۱۴ در کشور چین معرفی و روانه بازار شد.، این خودرو از گروه خودروها با سایز متوسط  تولید شده در شرکت لیفان است. خودرو لیفان x۶۰، برای اولین بار به نمایندگی شرکت کرمان موتور وارد ایران شد. همچینن این خودرو از طریق همین شرکت واسط در ایران به فروش رسید.

شرکت کرمان موتور پس از قبول نمایندگی فروش لیفان x۶۰ در ایران وظیفه خرید لوازم‌یدکی لیفان ۸۲۰ را نیز پذیرفت. از اینجا بود که خرید لوازم یدکی لیفان در بازار رواج یافت. همچنین از این روش خرید لوازم‌یدکی لیفان برای عموم آسان گشت.

در بحث معرفی خودرو لیفان x۶۰ گفتیم که این خودرو در کلاس خودروهای متوسط طراحی و روانه بازار گشته است. سایز متوسط از محبوب‌ ترین گروه‌های خودرو برای مردم می‌باشد. این مورد نه تنها در ایران بلکه در دیگر نقاط دنیا نیز صدق می کند.

شاید تصور این باشد که با توجه به متوسط بودن سایز این خودرو, فضای داخلی آن نامناسب است. اما توجه داشته باشید این گروه از لیفان علاوه بر فضای داخلی مطلوب، از سایر ویژگی‌های مناسب برای یک خودرو و همچنین  امکانات ویژه و مناسب دیگر بهره می‌برد. ویژگی هایی که بسیاری دیگر از خودرو ها آن را ندارند. برای مثال می توان به پراید 111، پراید 132، پراید 141 و…. اشاره کرد. دقت داشته باشید طراحی این خودرو به شکلی است که صدا های مزاحم شما را آزار نمی دهد. شاید شما هم بپرسید مگر خودرویی هست که این کار را انجام دهد؟ پاسخ بله است. در پراید کره ای و پراید 141 طراحی به شکلی است که صدای باد و باران سرنشینان را آزار می دهد.

نمایندگی‌های مختلفی در ایران وجود دارند که مشتریان برای خرید لوازم‌یدکی لیفان ۸۲۰ می توان‌ به آنها مراجعه کنند. شاید خرید لوازم‌یدکی لیفان به‌راحتی خرید لوازم‌یدکی پراید ۱۱۱ و یا لوازم‌یدکی پراید ۱۳۲ و یا لوازم‌یدکی پراید ۱۴۱ نباشد. اما با فراهم نمودن امکان خرید لوازم‌یدکی لیفان به‌صورت آنلاین, سهولت خرید لوازم‌یدکی لیفان و انواع آن فراهم‌شده است.

خودرو لیفان x۶۰ و بررسی لوازم‌یدکی لیفان x۶۰

در گروه  خودروهای بزرگ تر از حد معمول چینی  موجود در بازار ایران، لیفان X۶۰ از محبوبیت بسیار بیشتری برخوردار‌ است.

آمار ثابت کرده است که این گروه از لیفان فروش بالاتری نسبت به سایرین  داشته است. ازنظر تأمین و خرید لوازم‌یدکی لیفان x۶۰ مشکل خاصی برای مصرف کنندگان نداشته و همین مورد باعث شده تا از استقبال چشمگیری برخوردار باشد.

خودرو لیفان  60x به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین خودروهای چینی موجود در بازار ایران شناخته می‌شود. اما علت اصلی استقبال فراتر از تصوری که از این خودرو می‌شود,  قیمت مناسب این خودرو نسبت به سایر رقبای خود می‌باشد.

علاوه بر ظاهر زیبا و کیفیت مناسبی که این خودرو نسبت به سایر گروه‌های مشابه دارد, وجود شرایط مناسب برای خرید لوازم‌یدکی لیفان 60x از اصلی‌ترین دلایل استقبال مردم از این خودرو می‌باشد. یدک مدرن یکی از سایت هایی است که به ارائه خدمات خرید لوازم یدکی لیفان می پردازد. شما می توانید خرید لوازم یدکی انواع لیفان از جمله 520، 820 ،620، X50 و… را به یدک مدرن بسپارید.

 

لوازم یدکی لیفان x۶۰

لوازم یدکی لیفان X60

خودرو لیفان x6۰  از بدنه‌ای با استحکام بالا با وزن نسبتاً سبک (بیش از ۴۲٪ پوشانده شده با صفحه فولادی با استحکام بالا) استفاده می‌کند. بسیاری از خودرو های داخلی همچون پراید 141 و پراید 132 از این مورد بی بهره هستند. استفاده از این صفحه ها باعث می شود المان های متفاوتی به خودرو اضافه شود. برای مثال ارامش سرنشینان در هنگام حرکت یکی از این المان ها است.

تکنولوژی ساخت این خودرو  به‌گونه‌ای است که قادر به جذب انرژی ضربه و پخش آن در چارچوب بدنه است. این کار باعث می شود تا امنیت ایمنی سواران به بالاترین حد ممکن برسد.

خودرو لیفان  ۵۰x از یک سیستم فرمان برقی الکترونیکی EPS استفاده می‌کند و دارای کنترل حساس‌تر، پایدار و قابل‌اعتمادتری در مقایسه بافرمان هیدرولیک همسالان خود است. این خودرو از مدل های دیگر لیفان که در سالهای قبل ارائه شد بسیار با کیفیت تر است. این مورد یکی از بهبود های این شرکت است.

گستردگی فروشگاه‌های مجاز و یا فروشگاه‌های آنلاین, به‌منظور تأمین لوازم‌یدکی لیفان X60 باعث شده تا خریداران این گروه از خودرو مشکلی برای تعمیر احتمالی خودرو خود نداشته باشند. یکی از این فروشگاه های اینترنتی، یدک مدرن است. این سایت آماده ارائه خدمات خرید لوازم یدکی در تهران یا خرید لوازم یدکی در کرج یا دیگر شهر های ایران است. شما می توانید با خرید از این سایت از مزایای بسیاری بهره مند شوید. برای مثال تخفیف هایی که است که این سایت ارائه می کند.

این خودرو بهبود های بسیاری را تجربه کرده است. البته بهبود هایی که شرکت لیفان برای این مدل ها ارائه کرده است بسیار متفاوت از خودرو های داخلی است. بنابراین بهبود های لیفان اصلا قابل مقایسه با بهبود های پراید 141 یا 111 یا 132 یا حتی کره ای نیست. در این خودرو ها نهایتا همسان سازی با استاندارد بنزین انجام شده است. در صورتی که تفاوت بهبود های لیفان از زمین تا آسمان است. بنابراین بهترین لیفان جدید ترین لیفان است.

 

لیفان x۶۰

در پایان….

خرید لوازم یدکی لیفان X60  یکی از کارهایی است که امروزه بسیار آسان شده است. تولید کنندگان متفاوتی به تولید لوازم یدکی لیفان پرداخته اند. تولید کنندگان متفاوتی نیز به فروش و خرید لوازم یدکی لیفان پرداخته اند. یدک مدرن یکی از سایت های پیشگام در فروش لوازم یدکی لیفان می باشد. شما می توانید به راحتی لوازم یدکی لیفان و دیگر خودرو ها را از یدک مدرن تهیه کنید. یدک مدرن آماده ارائه لوازم یدکی این مدل لیفان می باشد. همچنین یدک مدرن آماده ارائه لوازم یدکی سمند سورن، سمند xl، سمند SE، سمند EXL، سمند سورن، پراید 131، پراید 132، پراید 111، پراید 141، لیفان 520، لیفان 620، لیفان 820، لیفان X50 و لوازم لوکس خودرو می باشد. شما می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.

 

 

همچنین بخوانید:  انژکتور لیفان و همه چیز درباره آن

همچنین بخوانید:  دلایل صدای غیر عادی لیفان

همچنین بخوانید:  بهترین چراغ جلو خودرو کدام است؟ چند نوع داریم؟

همچنین بخوانید:  قالپاق مناسب از همه جهت!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.