لوازم یدکی لیفان

لوازم یدکی لیفان ـ خرید لوازم یدکی لیفان

لوازم یدکی لیفان یکی از انواع ماشین های موجود در بازار، به وفور یافت می شود. این مدل نیز مانند دیگر خودرو ها همچون انواع پراید دارای ویژگی های خاص این گروه می باشد. البته این ویژگی ها  ممکن است به تفاوت مدل خودرو با دیگران فرق کند. اما در شرایطی هم هست که تنها شکل ظاهری اتوموبیل تفاوت می کند. شما می توانید خرید لوازم یدکی لیفان خود را به ما بسپارید. سایت یدک مدرن یکی از بهترین سایت ها برای خرید انواع لوازم خودرو است. برای مثال شما می توانید خرید لوازم لوکس خودرو، خرید لوازم یدکی پراید، خرید لوازم یدکی لیفان، خرید لوازم یدکی سمند، خرید لوازم یدکی پژو و خرید انواع لوازم لوکس ماشین خود بدون توجه به مدل را به ما بسپارید.

تاریخچه لیفان

نام لیفان از یک شرکت چینی برداشته شده است. این مجموعه تولیدی در ایران به این نام مشهور شده است. در سال 1992 بود که لیفان در چین آغاز به کار کرد. این شرکت در آن سالها به تولید خودرو سواری، خودرو تجاری، موتور سیکلت و حتی کفش ورزشی می پرداخت. سالیان سال گذشت. امروزه نیز بعد از چیزی نزدیک به سی سال؛ هنوز با قدرت به تولید این خودرو ها می پردازد. این مجموعه نیز مانند بسیاری از ایده ها در ابتدا بسیار کوچک بود. به حدی که در ابتدا یک کارگاه تعمیر موتور سیکلت 9 نفره بیشتر نبود. روزها گذشت و این کارگاه در اولین تولید خود کامیون به بازار عرضه داشت.

 

لوازم یدکی لیفان

برای خرید لوازم یدکی لیفان کلیک کنید!

این خودرو در ایران نیز سابقه زیادی دارد. برای اولین بار شرکت کرمان موتور با این شرکت تولیدی قرار داد بست. با این قرارداد یک خط تولید از لیفان های مختلف از جمله 820، x80 و 620 را راه اندازی کرد. این خودرو ها در بازار ایران طرفداران بسیاری پیدا کرده اند. به طوری که امروزه لیفان 620 یک رقیب جدی برای پژو پارس به حساب می آید. این خودرو از نظر امکانات و رنج قیمت بسیار بهتر از پژو می باشد.

شما می توانید لوازم یدکی پژو و لوازم یدکی لیفان را با بهترین قیمت از یدک مدرن تهیه کنید. البته یدک مدرن تنها این محصولات را ارئه نمی کند. بلکه خرید لوازم لوکس خودرو، خرید لوازم یدکی پراید، خرید لوازم یدکی پژو، خرید لوازم یدکی لیفان، خرید لوازم یدکی 206 و بسیاری از خرید های دیگر را می توانید از یدک مدرن انجام دهید. این سایت خرید لوازم یدکی خودرو را برای شما بسیار آسان می کند.

لوازم لیفان 820

این خودرو ساخت کشور چین بوده و در یسال 2015 طراحی شده است. این خودرو دارای حداکثر قدرت 158 اسب بخار در 5700 دور در دقیقه است. این میزان قدرت را می توان در مدل های لیفان پیدا کرد. بیشتر مدل های پراید از این میزان قدرت بی بهره هستند. حداکثر سرعتی که این خودرو می تواند به خود بگیرد؛ 180 کیلومتر بر ساعت است. البته بر اساس توصیه های راهنمایی و رانندگی بهتر است کمی آهسته تر برانید. وزن این خودرو از مدل های پراید 111 و پراید 132 بسیار بیشتر است. در لیفان 820 وزن خودرو 1545 کیلوگرم است.

 

خرید لوازم یدکی لیفان 820

برای اطلاعات بیشتر درباره لیفان 820 کلیک کنید!

برای خرید لوازم یدکی لیفان 820 کلیک کنید!

خرید لوازم یدکی لیفان X60

این مدل لیفان نیز تولید چین می باشد. البته این مدل در سال 2011 طراحی و عرضه شد. این خودرو دارای 131 اسب بخار قدرت در 6000 هزار دور در دقیقه است. بنابراین می توان گفت از لیفان 820 بسیار قدرت کمتری دارد. وزن این خودرو نیز 1330 کیلوگرم است که از وزن بیشتر خودرو های داخلی از جمله انواع مدل های پراید بیشتر است. لیفان X60 دارای جعبه دنده 5 تایی و دستی می باشد. حداکثر سرعتی هم که این خودرو می تواند برود هم 170 کیلومتر بر ساعت می باشد. بازهم در سرعت لیفان 820 جلو تر می باشد. البته لوازم یدکی لیفان 820 کیفیت بهتری دارند زیرا در سال 2015 تولید شده اند.

شما می توانید برای خرید لوازم یدکی ارزان لیفان همین حالا اقدام کنید. بهترین راه برای خرید لوازم یدکی این خودرو هم سایت اینترنتی یدک مدرن می باشد. این سایت آماده ارائه خدمات خرید لوازم لوکس خودرو، خرید لوازم یدکی پراید، خرید لوازم یدکی لیفان، خرید لوازم یدکی سمند، خرید لوازم یدکی پژو و خرید انواع لوازم لوکس ماشین خود بدون توجه به مدل می باشد.

 

لیفان X60

برای اطلاعات بیشتر درباره لیفان x60 کلیک کنید!

برای خرید لوازم یدکی لیفان X60 کلیک کنید!

 لیفان X50

این خودرو نیز مانند دیگر مدل های لیفان در کشور چین تولید شده است. سال طراحی این خودرو 2015 می باشد. شرکت لیفان این مدل را در همان سال به بازار مصرف ارائه کرد. بعد از آن هم شروع به فروش و خرید لوازم یدکی لیفان های خود نمود. این خودرو دارای 102 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه است. درست است که قدرت این خودرو از انواع مدل های پراید بهتر است اما لیفان های بهترین هم می توان پیدا کرد که قدرت بیشتری دارند. از جمله آنها می توان لیفان X60 را نام برد.

وزن این خودرو 1175 کیلوگرم می باشد که به نوبه خود بسیار خوب می باشد. البته این خودرو از انواع مدل های پراید و ماشین های تولید داخلی سنگین تر می باشد. همچنین حداکثر سرعتی که می توان به این لیفان داد؛ 160 کیلومتر بر ساعت است که از لیفان 820 بسیار کمتر می باشد. این خودرو از نظر لوازم یدکی و خرید لوازم یدکی در جایگاه بهتری نسبت به دیگر لیفان ها قرار دارد.

شما می توانید خرید لوازم لوکس خودرو، خرید لوازم یدکی پراید، خرید لوازم یدکی لیفان، خرید لوازم یدکی سمند، خرید لوازم یدکی پژو و خرید انواع لوازم لوکس ماشین خود بدون توجه به مدل را به ما بسپارید. با این کار از شر گشتن در بازار و گرما و سرما و دیگر مشکلات خرید و فروش به روش سنتی راحت می شوید. البته در صورتی که بخواهید این لوازم را به شکل سنتی خریداری کنید؛ بازهم یدک مدرن بهترین است. شما می توانید خرید لوازم یدکی در تهران یا خرید لوازم یدکی در کرج یا حتی در دیگر شهر ها را به یدک مدرن بسپارید.

خرید لوازم یدکی لیفان X50

برای اطلاعات بیشتر درباره لیفان X50 کلیک کنید!

برای خرید لوازم یدکی لیفان X50 کلیک کنید!

 لوازم یدکی لیفان 620

سال تولید این خودرو به 2009 باز می گردد. طبیعی است که این مدل نیز در چین تولید شده باشد. حداکثر قدرت این خودرو 115 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه است. حتما اگر تا به این جای مقاله را خوانده باشید؛ متوجه شده اید که این قدرت در مقایسه با دیگر لیفان ها به خصوص لیفان 820 چقدر کم می باشد. البته این خودرو در مواردی نیز به خوبی عمل کرده است. برای مثال حداکثر سرعت این خودرو 195 کیلومتر در ساعت است که از دیگر لیفان ها بهتر می باشد.

از دیگر ویژگی هایی که تقریبا میان لیفان ها مشترک است می توان به جعبه دنده اشاره کرد. بیشتر لیفان ها از جعبه دنده 5 سرعته و دستی استفاده می کنند. لازم به ذکر است که این خودرو می تواند شتاب صفر تا صد خود را در 14.4 ثانیه بپیماید. وزن این خودرو نیز 1150 کیلوگرم می باشد که بازهم بسیار بیشتر از پراید می باشد.

شما می توانید لوازم یدکی پژو و لوازم یدکی لیفان را با بهترین قیمت از یدک مدرن تهیه کنید. البته یدک مدرن تنها این محصولات را ارئه نمی کند. بلکه خرید لوازم لوکس خودرو، خرید لوازم یدکی پراید، خرید لوازم یدکی پژو، خرید لوازم یدکی لیفان، خرید لوازم یدکی 206 و بسیاری از خرید های دیگر را می توانید از یدک مدرن انجام دهید. این سایت خرید لوازم یدکی خودرو را برای شما بسیار آسان می کند. در واقع می توان گفت خرید از یدک مدرن یعنی راحتی و پول بیشتر در یک طرف ترازو و خرید سنتی با مشکلاتش در یک طرف دیگر!

 

لیفان 620

برای اطلاعات بیشتر درباره لیفان 620 کلیک کنید!

برای خرید لوازم یدکی لیفان 620 کلیک کنید!

خرید لوازم یدکی لیفان 520

این خودرو نیز در سال 2006 و در چین تولید شد. این خودرو از بسیاری جهات در تولیدات سال بعد بهبود پیدا کرد. برای مثال در تولید لیفان 820 قدرت موتور آن به 158 اسب بخار در 5700 دور در دقیقه رسید. در حالی که در 2006 106 اسب بخار در 60000 دور در دقیقه بیشتر قدرت نداشت. البته شتاب این خودرو بسیار خوب بود. این مدل می توانست شتاب صفر تا صد را در 13 ثانیه داشته باشد. از دیگر مشخصات آن می توان به وزن 1130 کیلوگرمی آن اشاره کرد که از مدل های پراید و پژو بسیار سنگین تر است.

 

خرید لوازم یدکی لیفان 520

برای اطلاعات بیشتر درباره لیفان 520 کلیک کنید!

برای خرید لوازم یدکی 520 کلیک کنید!

 

یدک مدرن آماده ارائه انواع خدمات خرید لوازم لوکس خودرو، خرید لوازم یدکی پراید، خرید لوازم یدکی لیفان، خرید لوازم یدکی سمند، خرید لوازم یدکی پژو و خرید انواع لوازم لوکس ماشین خود بدون توجه به مدل می باشد. شما می توانید لوازم یدکی ارزان و با کیفیت را از یدک مدرن تهیه کنید. این سایت با توجه به مشکلات اقتصادی امروز قیمت های مناسب تری ارائه می کند.

 

 

همچنین بخوانید: دلایل صدای غیر عادی لیفان

همچنین بخوانید: قالپاق مناسب از همه جهت!

همچنین بخوانید: بهترین چراغ جلو خودرو کدام است؟ چند نوع داریم؟

همچنین بخوانید: انژکتور لیفان و همه چیز درباره آن

همچنین بخوانید: چگونه چراغ خودرو را برق بیاندازیم؟

همچنین بخوانید: لوازم یدکی سمند SE

همچنین بخوانید: بهترین چراغ جلو خودرو کدام است؟ چند نوع داریم؟

همچنین بخوانید: سینی فن خودرو چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.