ترموستات پراید

لوازم یدکی پراید 111

لوازم یدکی پراید 111 یکی از گران ترین مدل ها است. البته این مورد درباره تمام مدل های پراید از جمله 141، 131 و 132 نیز می شود. در واقع می خواهیم بگوییم به نسبت کیفیتی که برای این محصولات ارئه می شود؛ قیمت آنها بسیار بالا است. بنابراین خرید لوازم یدکی پراید یکی از کارهای معمول پراید داران است. این کار در صورتی که سر رشته ای نداشته باشید بسیار سخت است. البته راه هایی هم وجود دارد که بتوانید بهترین و با کیفیت ترین لوازم یدکی پراید را برای خودرو خود خریداری کنید. برای مثال یکی از بهترین راه های خرید لوازم یدکی با کیفیت؛ خرید از مکانی است که بتوان به آن اعتماد کرد. فروشگاه پیشنهادی ما فروشگاه اینترنتی یدک مدرن است.

 

خودرو پراید 111

برای خرید بهترین لوازم یدکی پراید 111 کلیک کنید!

 

مهم ترین مشخصات لوازم یدکی پراید 111

این مدل فیکس شده پراید صبا است. البته امروزه هیچ کس این مدل را با نام صبا نمی شناسد. بلکه امروزه مردم این مدل را هاچ بک می نامند. این خودرو در سال 1389 به بازار مصرف عرضه شد. شرکت پشت این عرضه؛ مانند دیگر خودرو های تولید داخل، سایپا بود. همچنین این شرکت ارائه دهنده انواع خدمات پشتیبانی پراید 111 است. این خودرو در کارخانه جات متفاوت و در سراسر کشور تولید می شد؛ اما در شهریور ماه سال 1396 تولید این خودرو در کارخانه شهر کاشان پایان یافت. امروزه این خودرو و لوازم یدکی آن در همه جا یافت می شود. بنابراین خرید لوازم یدکی پراید 111 اصلا کار سختی نیست. شما می توانید خرید لوازم یدکی پراید خود را به ما بسپارید.

پراید 111 در واقع مدل هاچ بک پراید 132 است. بنابراین می توان گفت خرید لوازم یدکی پراید 111 بسیار به خرید لوازم یدکی پراید 132 نزدیک است. شما می توانید با خرید لوازم یدکی با کیفیت از بهترین فروشگاه اینترنتی فروش قطعات یدکی ماشین، در هزینه ها صرفه جویی کنید. پراید 111 بر روی پلتفرم x100 ساخته شده است. سایپا در ابتدا قصد داشت نام این ماشین را مروارید بگذارد اما در آخر ورق تغییر کرد. در آخر نام این خودرو به 111 تغییر کرد تا به دیگر مدل های پراید همچون پراید 141 نزدیک باشد.

لوازم یدکی پراید 111 تکراری یا با تغییر ظاهر؟!

در واقع می توان هر دو گزینه را درست دانست! برخی از لوازم یدکی این پراید با دیگر مدل ها همچون پراید 141 فرق می کند اما تعدادی از آنها هم از الگو مشترک خودرو های داخلی پیروی می کنند. برای مثال می توان موتور 4 سیلندر 1323 که در تمام پراید ها یکسان است اشاره کرد. این موتور در سالهای متفاوت بهبود هایی یافته است. اما به نظر متخصصان خودرو سازانی همچون سایپا و ایران خودرو باید در ادامه این روند تغییر ایجاد کنند.

 

پشت خودرو

برای خرید بهترین لوازم یدکی پراید 111 کلیک کنید!

 

مهم ترین مشخصات پراید 111

وزن این خودرو 890 کیلوگرم می باشد که بازهم میان پراید ها مشترک است.

از میان قطعات خودرو، موتور دارای جایگاه خاصی است. موتور این خودرو بنزینی است. به این معنی که سوخت مورد استفاده این خودرو بنزین است. حجم موتور پراید 111، 1323 cc است. این خودرو با وجود داشتن حجم موتور پایین دارای 4 سیلندر و 8 سوپاپ می باشد. البته می توان اشاره کرد این سیلندر ها و سوپاپ ها بسیار خراب می شوند. شما می توانید با خرید لوازم یدکی در تهران یا خرید لوازم یدکی در کرج یا حتی دیگر شهر ها اقدام به تعویض این قطعات کنید. البته حتی می توان این قطعات را به شکل خرید اینترنتی لوازم یدکی پراید و از سایت معتبر یدک مدرن تهیه کرد. دقت داشته باشید که نحوه قرار گیری این سیلندر ها خطی و مستقیم است. به این معنی که تمام آنها باید از یک مدل باشد و درست با هم هماهنگ شده باشند.

سیستم سوخت رسانی این خودرو انژکتوری است. سیستم های انژکتوری نیازمند به نگهداری هستند. برای مثال در دوره های زمانی معین باید به شست و شو انژکتور پراید بپردازید. نوع کار این قطعه نیز در این خودرو به شکل پاشش چند نقطه ای می باشد. دیگر عضو مهم در خرید لوازم یدکی برای پراید 111، باک خودرو است. باک این خودرو دارای 37 لیتر ظرفیت است. حداکثر توان این خودرو نیز مانند دیگر پراید ها 63 اسب بخار در 5200 دور در دقیقه است.

سیستم ترمز این خودرو ها نیز روغنی است. البته این مورد در بیشتر خودرو های تولید داخلی همچون لیفان و پراید های دیگر مشترک است. استفاده از بوستر خلائ نیز در میان ترمز های روغنی رایج است.

 

لوازم یدکی پراید 111

 

برای خرید لوازم یدکی پراید 111 کلیک کنید!

مهم ترین امکانات رفاهی در لوازم یدکی پراید 111

در این مدل نیز همچون پراید 141 یک یا بعضا دو کیسه هوا برای سرنشینان جلو طراجی شده است. از مهم ترین سیستم های حفاضتی اظافه که در این مدل وجود دارد می توان به: بدنه تقویت شده ، قفل مرکزی ، سیستم ضد سرقت ، Leveling Switch ، کمربند جلو با قابلیت تنظیم ارتفاع اشاره کرد. برای بسیاری از جوانان سیستم صوتی از اهمیت بالایی برخوردار است اما در برخی مدل های پراید این سیستم اضافه تلقی شد. با این تفکر تولید کننده آن را از روی ماشین حذف کرد. پراید 131 یکی از این مدل ها بود. اما پراید 111 دارای CD Player به همراه پورت USB و پخش MP3 و رادیو ، خروجی 4 باند است. لازم به ذکر است که شما می توانید خرید لوازم یدکی خودرو خود به خصوص سیستم صوتی را به سایت های معتبر بسپارید. حتما تا این جا شما هم متوجه شده اید یدک مدرن مورد اعتماد ترین سایت می باشد.

لوازم یدکی پراید 111 چیزی نیست که در بازار یافت نشود. البته درست است که نمونه با کیفیت آن در بازار یافت نمی شود! شما می توانید بهترین لوازم یدکی خودرو خود را چه پراید 141 باشد و چه لیفان؛ از یدک مدرن خریداری کنید. همچنین این سایت مطالب مفیدی درباره خودرو ها ارائه می دهد که می توانید از بخش مقالات سایت آن را مشاهده نمایید.

 

 

 

همچنین بخوانید: قطعه Ecu و عوامل سوختن آن

همچنین بخوانید: شست و شو انژکتور پراید

همچنین بخوانید: مشکلات گیربکس پراید

همچنین بخوانید: دو صدایی که اگر از پراید که اگر شنیدید باید حتما به تعمیرگاه سری بزنید!

همچنین بخوانید: ترموستات پراید | علائم خرابی ترموستات پراید

همچنین بخوانید: بهترین چراغ جلو خودرو کدام است؟ چند نوع داریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.