خرید لوازم یدکی پراید 141

لوازم یدکی پراید 141

لوازم یدکی پراید 141 یکی از لوازم جانبی هایی بود که شرکت سایپا برای خودرو پراید ارائه کرد. این لوازم کاربرد بیشتری در پراید 141 پیدا کرد. البته جالب است بدانید برخی از این لوازم یدکی ها را می توان برای دیگر ماشین های خانواده پراید نیز استفاده کرد. خودرو پراید 141 قدیمی تر از پراید 131 می باشد. تاریخ عرضه این خودرو به بازار به سال 1382 باز می گردد.

پراید 141 همیشه نسبت به دیگر مدل ها قیمت پایین تری داشته است. دلایل متفاوتی هم دارد. برای مثال این خودرو نسبت به دیگر مدل ها دارای طراحی نامتوازن و نسبتا زشت تری است که در قیمت آن موثر بوده است. این پراید نیز مانند سایر پراید ها از متوری با 1.3 لیتر گنجایش بنزین استفاده می کند. همانطور که در مدل های دیگر سایپا هم اشاره شده این خودرو از یک جعبه دنده 5 سرعته در کنار باک استفاده می کند. جعبه دنده این ماشین نیز شبیه دیگر مدل ها، دستی می باشد. این مدل پراید 141 صبا نام دارد. خانواده صبا به پراید های صندوق دار گفته می شود.

 

پراید 141

برای خرید بهترین لوازم یدکی پراید 141 کلیک کنید!

مهم ترین لوازم یدکی پراید 141

یک لوازم یدکی پراید 141 موتور این خودرو است. در واقع می توان گفت قلب خودرو های همچون پراید، موتور آنها است. در بسیاری از خودرو های تولید داخل موتور در جلو ماشین قرار دارد. در پراید 141 نیز همانند پراید 111 این مورد در جلو خودرو است. این خودرو به شکل اولیه دارای موتور بنزینی است. البته لازم به ذکر است شما می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی یدک مدرن  و سر زدن به بخش فروشگاه این سایت؛ افدام به خرید لوازم یدکی پراید 141 به خصوص مخزن گاز آن کنید. خرید لوازم یدکی ارزان و با کیفیت بهترین راه برای کاهش هزینه های شماست. بنابراین فروشگاه اینترنتی یدک مدرن لوازم یدکی ارزان قیمت به شما ارئه می دهد.

از دیگر لوازم یدکی های این مدل می توان به سیلندر ها اشاره کرد. این لوازم یدکی در خودرو بسیار مهم است. بنابراین بهتر است همیشه و در هر خودرویی آن را به خوبی بشویید. همچنین سرسیلندر های پراید می توانند مشکلات بسیاری را برای خودرو شما ایجاد کنند. خودرو پراید 141 همچون پراید 132، دارای 4 سیلندر 8 سوپاپ است. این سیلندر ها در یک آرایش خطر در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. در واقع می توانم بگویم نحوه آرایش سیلندر ها مستقیم خطی است.

سیستم ترمز این خودرو هم مانند مدل های دیگر همچون پراید 131 بوستر خلائ با روغن می باشد. شما می توانید خرید بهترین لوازم یدکی خود را به ما بسپارید. همانطور که می دانید ترمز در خودرو بسیار مهم است. بنابراین در صورتی که ترمز خودرو شما خراب است؛ همین حالا از یدک مدرن لوازم یدکی ارزان و با کیفیت مورد نیاز خود را بخرید.

 

برای خرید بهترین لوازم یدکی پراید 141 کلیک کنید!

 

مهم ترین لوازم یدکی لوکس خودرو پراید 141

این خودرو دارای یک کیسه هوای راننده می باشد. بله درست است یکی برای خودرو ها بسیار کم است. اما این خودرو در زمان تولید هم دارای مشکلاتی بود که هنوز هم رفع نشده است! البته در برخی مدل های پراید 141 از دو کیسه هوا استفاده می شود.  از دیگر لوازم لوکس که در این خودرو به کار رفته می توان به ترمز ضد قفل آن اشاره کرد.

یکی از مشکلاتی که این خودرو دارد و قابلیت فرمان و هدایت پذیری آن است. این سیستم در این خودرو به شکل دستی است که با وجود تقاضای بالا هنوز الکترونیکی نشده است. همین موارد باعث شده تا بتوان به بسیاری از خودرو های تولید داخلی خرده گرفت.

سیستم تهویه مطبوع این خودرو البته بهتر از مدل های دیگر است. این سیستم دستی کار می کند. البته درست است که سیستم تهویه مطبوع دستی دارد اما طراحی آن جدید می باشد.

سیستم صوتی که در لوازم لوکس پراید 131 به شکل کامل حذف شده است، در این خودرو وجود دارد. سیستم صوتی در بخش لوازم یدکی پراید 141 دارای بخش های زیر است. CD Player به همراه پورت USB و پخش MP3 و رادیو ، خروجی 4 باند و دیگر لوازم یدکی لوکس خودرو که می توان به آن اضافه کرد. شما میتوانید بهترین لوازم یدکی لوکس خودرو را از فروشگاه اینترنتی یدک مدرن تهیه کنید. این فروشگاه باعث می شود شما به راحتی خرید اینترنتی لوازم یدکی پراید را انجام دهید.

تنها سیستم مالتی مدیا که این خودرو پشتیبانی می کند ساعت دیجیتال است. البته این مورد در پراید 131 و پراید 111 نیز وجود دارد. در واقع می توان گفت در تمام مدل های پراید می توان این ساعت را مشاهده کرد.

 

لوازم یدکی پراید 141

برای خرید بهترین لوازم یدکی پراید 141 کلیک کنید!

مهم ترین معایب پراید 141 از دیدگاه علمی

اولین بار روزنامه دنیای اقتصاد در مقاله ای که در سال 1387 منتشر کرد به مشکلات این مدل اشاره ریزی داشت. با توجه به کوچک بودن این اشاره موجی که از نخریدن پراید برخواست بسیار زیاد بود. این موج باعث کاهش قیمت این مدل از پراید شد. به طبع نخریدن خود پراید 141، لوازم یدکی پراید 141 نیز با کاهش فروش مواجه شد.

صندوق عقب

این خودرو از این نظر به شدت دارای ضعف است. این مدل Station است. اگر در بین خریداران و افراد ناراضی از این مدل گردش کنید؛ بیشتر افراد از بخش عقبی این خودرو ناراضی هستند. حتما این سوال برای شما هم ایجاد شده است که Station به چه معنی است؟ پاسخ نزدیک است. Station به خودرو هایی می گویند که هنگام طراحی اتاق خودرو، صندوق عقب و بخش میانی این دو ترکیب شده باشد. در این مدل می توان گفت بخش میانی کاملا حذف شده است. لازم به ذکر است در مدل های دیگر پراید همچون پراید 132 این مشکل وجود ندارد.

شاید از نظر شما این ایراد نباشد اما بسیار هم ایراد بزرگی است! در صورتی که خودرویی این چنین باشد، صداهایی که در عقب خودرو تولید می شوند می توانند در اتاقک شنیده شوند. این مورد سرنشینان را بسیار آزرده می کند.

صندلی عقب این خودرو دو تکه است. بر عکس خودرو هایی همچون لیفان و سمند، صندلی های عقب این مدل دو تکه است. همین مورد نیز یکی دیگر از عواملی است که باعث شده پراید 141 مدل پر سرو صدایی باشد. همچنین در زمستان هوای سرد میان صندلی ها نفوذ می کند و سرنشینان را آزرده می کند. خرید صندلی های عقب که از لوازم یدکی پراید 141 است؛ کار نسبتا سختی است. شما می توانید با استفاده از فروشگاه اینترنتی یدک مدرن افدام به خرید عمده لوازم یدکی پراید 141 کنید.

سقف یکی از بدترین لوازم یدکی پراید 141

ورق بدنه این مدل از پراید از لیفان بسیار بدتر است. پژو دارای وزق بدنه ای با ضخامت و استحکام است. این ویژگی ها باعث می شود صدای عوامل خارجی به داخل خودرو وارد نشود. پراید 141 این ویژگی ها را ندارد. بنابراین صدای باد و باران به راحتی شما را آزار می دهد. همچنین در صورتی که خدایی نکرده ماشین چپ کند؛ امنیت شما بسیار زیاد به خطر می افتد. پشم شیشه یکی از بهترین لوازم یدکی هایی است که در این مورد می توان پیشنهاد دارد. خرید لوازم یدکی پراید 141 به خصوص این مورد توسط یدک مدرن راحت شده است.

رانندگی سخت با پراید 141

این خودرو بسیار سبک است. برعکس مدل های دیگر پراید مثل پراید 131، این خودرو سبک است. بنابراین رانندگی با آن بسیار سخت است. این خودرو را نمی توان بیشتر از 170 کیلومتر در ساعت سرعت داد. البته بسیاری از صاحب نظران معتقدند این عدد تنها روی کاغذ امکان ایجاد دارد. در زندگی عادی اگر با این سرعت حرکت کنید؛ ماشین به اصطلاح پرواز می کند. بنابراین رانندگی با سرعت کم و در یک ماشین سرد و پر سرو صدا حتما سخت است.

 

لوازم یدکی پراید 141 در کارخانه

برای خرید بهترین لوازم یدکی پراید 141 کلیک کنید!

 

لوازم یدکی پراید 141 نیز مانند دیگر مدل های پراید در بازار بسیار است. شما می توانید خرید لوازم یدکی در تهران و دیگر شهر ها را برای این پراید به آسانی انجام دهید. البته فراموش نکنید که ماشین شما با جان خانواده شما سرو کار دارد. بنابراین باید از یک فروشگاه اینترنتی معتبر همانند فروشگاه اینترنتی یدک مدرن اقدام به خرید لوازم یدکی ارزان کنید.

  1. واللامن141دارم. تمام انتقادهات برعکسه. واقعن ماشینه بی نقصیه. سگش به صدتا131وامثالش شرف داره

  2. بخدا داری اشتباه میکنی ۱۴۱ حرف نداره از نظر من مخصوصا موتور و گیربکس ش هم عالیه من که خیلی راضی م واقعا بی صدای و صندق بسیار جدا دار

  3. شرکت سایپا بخاطر اینکه ۱۴۱ ساختش هزینه بیشتری نسبت به بقیه داره اینو میگه داره چرت میگه من همشونو داشتم ۱۴۱ از همه بهتره

  4. پشتی صندلی عقب را معمولی کنید سیستم قفل بازکن صندوق عقب را بردارید طاقچه عقب را ثابت کنید با اینکار 80% صداهای 141 از بین میرود ولی از نظر فنی موتور و گیر بکس خوبی دارد و طول محور چرخها 10 سانتیمتر بلند تر از پراید معمولی است

  5. سلام، من نمیدونم چه کسی مطالب بالا رو نوشته ، هرکس نوشته فقط سایت رو بی اعتبار خواسته بکنه بنده هم پراید معمولی داشتم هم ۲ بار ۱۴۱ صفر کیلومتر خریدم ، این دومی الان ۱۳ سال زیر پامه هنوز آخ نگفته ، در ضمن رخ شیکی هم داره ، چون هزینه تولیدش بیشتره نمیخوان دوباره تولیدش کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.