لوازم یدکی پراید 131

لوازم یدکی پراید 131 و خرید لوازم یدکی پراید 131

لوازم یدکی پراید 131 یکی از تولیدات شرکت سایپا است. این شرکت پراید 131 را در قالب مدل فیس شده صبا (پراید صندوق دار) عرضه کرد. تاریخ عرضه پراید 131 به سال 1389 باز می گردد. شما می توانید بهترین لوازم یدکی های خودرو های خود را از فروشگاه اینترنتی یدک مدرن خریداری کنید. البته این فروشگاه نه تنها لوازم یدکی این مدل را به فروش نمی رساند؛ بلکه مدل های دیگری همچون لوازم یدکی پراید 141، پراید 111، پراید کره ای و پراید 132 را پوشش می دهد.

مهم ترین مشخصه های لوازم یدکی پراید 131

پراید 131 از موتور چهار سیلندر 1323 استفاده می کند. این ویژگی میان پراید ها بسیار مشاهده می شود. این مدل نیز مانند دیگر مدل هایی که سایپا ارائه می کند؛ شامل بهبود هایی شده است. زمانی که در سال 1393 تصمیم گرفته شد روی آن بهبود داده شود؛ این مدل نیز از بنزین یورو 4 پشتیبانی کرد. البته ویژگی های دیگری هم به این مدل اضافه شد. برای مثال می توان به افزایش قدرت آن اشاره کرد. پراید 131 امروز دارای 69 اسب بخار قدرت است. لوازم یدکی پراید 131  را می توان نسبت به لوازم یدکی پراید 111 و لوازم یدکی پراید 141 بسیار ارزان تر دانست. در واقع لوازم یدکی این مدل در میان دیگران بسیار ارزان تر است. بنابراین شما می توانید خرید لوازم یدکی ارزان تری داشته باشید.

حداکثر سرعتی که پراید 131 می تواند به خود ببیند 170 کیلومتر بر ساعت است. البته بسیاری از رانندگان معتقدند این عدد تنها روی کاغذ قابل دسترسی است. با لوازم یدکی که این پراید به خود دیده است در صورتی که بخواهید این سرعت را بروید؛ به اصطلاح ماشین پرواز می کند. با این حال دیگر نمی توان روی خودرو کنترل داشت. در آزمایشگاه ها شتاب صفر تا صد این خودرو در حدود 14.5 ثانیه است. موتور این خودرو بنزینی است اما اگر تمایل داشته باشید می توانید یک مخزن گاز نیز به آن اضافه کنید. علاوه بر مخزن گاز امکان اضافه کردن لوازم یدکی لوکس خودرو نیز در این مدل وجود دارد.

از دیگر مشخصات بارز این خودرو می توان به وزن 915 کیلو گرمی آن، حجم موتور 1323 cc، سیستم حرکتی با تکنولوژی موتور جلو دیفرانسیل جلو و ترمز های روغنی با بوستر خلا اشاره کرد. مصرف سوخت این خودرو در طی براورد ها 9.5 لیتر در هر 100 کیلومتر و 5.3 لیتر در جاده ها اشاره کرد. استاندارد آلایندگی پراید 131 همانطور که در بند های بالا تر به آن اشاره کردیم، یورو 4 است.

 

خرید لوازم یدکی پراید131

همین حالا برای خرید لوازم یدکی پراید 131 اقدام کنید!

 

یک کار بحث بر انگیز!

در سالهای اخیر شاهد افزایش قیمت بی دلیل پراید ها هستید. مردم برای خرید پراید یا حتی خرید لوازم یدکی پراید به خصوص این مدل دچار مشکل هستند. شرکت های تولید کننده این مدل ها با مشاهده این وضعیت تصمیم جالب و بحث برانگیزی گرفتند. آنها تصمیم گرفتند بسیاری از قابلیت های پراید را حذف کنند! البته شما می توانید بعدا با خرید لوازم یدکی لوکس پراید این حذفیات را جبران کنید. شرکت های تولید خودرو داخلی می گویند این کار را برای کاهش قیمت ها انجام دادند اما واقعا راه دیگری برای کاهش قیمت پراید نبود؟ از مهم ترین بخش های پراید که حذف شده است می توان به سیستم صوتی، زه های روی درب، لچکی های روی ستون های عقب و… اشاره کرد.

پراید 131

برای خرید لوازم یدکی پراید 131 کلیک کنید!

 

آیا سایپا یدک این خودرو را تضمین می کند؟

سوال خوبی است. این شرکت تا 12 ماه این خودرو را گارانتی کرده است. البته در این مورد نیز در میان صاحب نظران بحث و جدل بسیار است. اما آنچه در تعهدات این شرکت خودرو سازی گفته شده است، 12 ماه ضمانت بی قید و شرط می باشد.

این خودرو در ایران دارای محبوبیت بسیاری است. همچنین بسیاری از مردم ایران تمایل دارند علارغم قیمت بالا، این خودرو را تهیه کنند. لازم به ذکر است بهتر است لوازم یدکی مورد نیاز پراید را از فروشگاه های اینترنتی معتبر همچون فروشگاه اینترنتی یدک مدرن تهیه کنید. در این فروشگاه لوازم یدکی ارزان تری به شما عرضه می شود.

 

خرید لوازم یدکی پراید 131

برای خرید لوازم یدکی این خودرو از یدک مدرن کلیک کنید!

 

لوازم یدکی پراید 131 در بازار بسیار است. شما می توانید خرید لوازم یدکی در تهران یا دیگر شهر ها را به شکل حضوری انجام دهید. البته این کار بسیار سخت و زمان بر است. ما به شما توصیه می کنیم لوازم یدکی مورد نیاز خودرو خود را از فروشگاه های اینترنتی معتبر تهیه کنید. شایان ذکر است این فروشگاه لوازم لوکس خودرو که بسیاری از آنها از این مدل حذف شده است را ارائه می دهد. بنابراین برای خرید لوازم لوکس خودرو می توانید به بخش فروشگاه ما سری بزنید.

 

همچنین بخوانید: خرید لوازم یدکی پراید | خرید آنلاین لوازم یدکی

همچنین بخوانید: شست و شو انژکتور پراید

همچنین بخوانید: مشکلات گیربکس پراید

همچنین بخوانید: دو صدایی که اگر از پراید که اگر شنیدید باید حتما به تعمیرگاه سری بزنید!

همچنین بخوانید: ده راه كم كردن مصرف سوخت پرايد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.