خرید انلاین لوازم یدکی پراید

خرید لوازم یدکی پراید | خرید آنلاین لوازم یدکی

خرید اینترنتی لوازم یدکی انواع پراید ، انواع قطعات سپر رنگی ، قطعات بدنه پراید ، لوازم لوکس و … بصورت انلاین و اینترنتی انجام شده و شما میتوانید در کمترین زمان ممکن اقدام به خرید لوازم یدکی خودرو کنید.

جدیدترین انواع لوازم یدکی لوکس خودرو با قیمت مناسب و بصورت اینترنتی به فروش میرسد و شما قادرید به راحتی اقدام به خرید نمایید.

پخش لوازم یدکی خودرو به صورت انلاین و اینترنتی اتفاق افتاده و شما با خرید از فروشگاه لوازم یدکی مدرن میتوانید از تخفیف های ما در حراج اینترنتی استفاده کنید.

فروشگاه لوازم یدکی پراید

انواع لوازم یدکی پراید 132 ، پراید 111 ، پراید 141 ، پراید کره ای و  … با قیمت ارزان و بصورت اینترنتی به فروش میرسد و شما میتوانید از سایت فروشگاهی لوازم یدکی خرید کنید.

انواع لوازم مصرفی خودرو به صورت فروش تکی و عمده با قیمت مناسب و به اسانی اماده خریداری بوده و شما کافیست به دلیل نوسان قیمت لوازم یدکی انواع پراید ، پژو ، سمند ، لیفان و … با ما در تماس باشید.

همین حالا برای خرید انواع  لوازم یدکی پراید اقدام کنید

انواع پراید در ایران

خرید لوازم یدکی پراید سایپا 141

این پراید دارای حجم موتور 1.3 لیتری می باشد. همچنین این ماشین دارای حداکثر قدرت 63 اسب بخار در 5200 دور در دقیقه است. آخرین و حداکثر حجم مخزن سوخت این ماشین 37 لیتر است. در صورتی که لوازم یدکی پراید سایپا 141 شما سالم نباشد، این مورد کمتر هم خواهد شد. بنابراین شما می توانید بهترین لوازم یدکی پراید را از سایت فروشگاهی لوازم یدکی یدک مدرن تهیه کنید. مصرف سوخت این خودرو در شهر 9.6 لیتر در هر 100 کیلومتر است. مصرف سوخت این خودرو در بزرگراه هم 5.6 لیتر در هر 100 کیلومتر می باشد. شما می توانید دیگر مشخصات این خودرو را در سایت رسمی سایپا مشاهده کنید.

 

خرید لوازم یدکی پراید 141

خرید لوازم یدکی پراید سایپا 111

این پراید دارای حجم موتور 1.3 لیتری می باشد. از این جهت با خودرو سایپا 141 یکسان است. همچنین این ماشین دارای حداکثر قدرت 63 اسب بخار در 5200 دور در دقیقه است. آخرین و حداکثر حجم مخزن سوخت این ماشین 37 لیتر است. در صورتی که لوازم یدکی پراید سایپا 141 شما سالم نباشد، این مورد کمتر هم خواهد شد. بنابراین شما می توانید بهترین لوازم یدکی پراید را از سایت فروشگاهی لوازم یدکی یدک مدرن تهیه کنید. مصرف سوخت این خودرو در شهر 9.6 لیتر در هر 100 کیلومتر است. مصرف سوخت این خودرو در بزرگراه هم 5.6 لیتر در هر 100 کیلومتر می باشد. دقت داشته باشید بهترین قیمت لوازم یدکی پراید توسط یدک مدرن ارائه می شود. شما می توانید دیگر مشخصات این خودرو را در سایت رسمی سایپا مشاهده کنید.

 

خرید لوازم یدکی پراید 111

خرید لوازم یدکی پراید سایپا 131

این ماشین دارای حداکثر قدرت 63 اسب بخار در 5200 دور در دقیقه است. مصرف سوخت این خودرو در شهر 8.8 لیتر در هر 100 کیلومتر است. مصرف سوخت این خودرو در بزرگراه هم 5.6 لیتر در هر 100 کیلومتر می باشد. این پراید دارای حجم موتور 1.3 لیتری می باشد. حداکثر حجم مخزن سوخت این ماشین 37 لیتر است. البته در صورتی که لوازم یدکی پراید شما سالم باشد؛ این مورد کمتر هم خواهد شد. شما می توانید دیگر مشخصات این خودرو را در سایت رسمی سایپا مشاهده کنید. برای اطلاعات بیشتر درباره لوازم یدکی پراید 131 کلیک کنید!

 

خرید لوازم یدکی پراید 131

خرید لوازم یدکی پراید سایپا 132

این خودرو دارای حداکثر قدرت 63 اسب بخار در 5200 دور در دقیقه می باشد که تفاوتی با سایر پراید ها ندارد. مصرف سوخت این خودرو در مسافت های شهری 9.5 لیتر در هر 100 کیلومتر می باشد. مصرف سوخت آن در بزرگراه هم 5.3 لیتر در هر 100 کیلومتر می باشد. ظرفیت مخزن باک این ماشین 37 لیتر است. اما این 37 لیتر منوط به این است که لوازم یدکی پراید شما سالم باشد. شما می توانید بهترین و ارزان ترین لوازم یدکی پراید را از سایت فورشگاهی ما یعنی سایت یدک مدرن تهیه کنید. شما می توانید دیگر مشخصات این خودرو را در سایت رسمی سایپا مشاهده کنید.

 

خرید لوازم یدکی پراید 132

 

برای خرید بهترین لوازم یدکی پراید از سایت یدک مدرن کلیک کنید!

 

خرید لوازم یدکی پراید کره ای – مزدا 121

در دنیای امروز خودرو نیز بخشی از فرهنگ است. برای مثال امکان جدا کردن پیکان از فرهنگ ایرانی نیست. پراید کره ای هم برای کشور کره خاطراتی را زنده می کند. البته این کشور پراید مورد نظر را خودش تولید کرده است. این خودرو امروزه به عنوان ناامن ترین خودرو تولید داخلی شناخته می شود. با اینکه تولید کنندگان تلاش بسیاری برای از بین بردن مشکلات آن کردند؛ اما این کار تنها درجا زدن بود. در واقع می توان گفت پراید های کره ای امروز تفاوت چندانی با نمونه های اولیه ندارند. همچنین لوازم یدکی پراید کره ای امروز با نمونه قبلی تفاوت چندانی نکرده است.

 

 

همچنین بخوانید: شست و شو انژکتور پراید

همچنین بخوانید: مشکلات گیربکس پراید

همچنین بخوانید: دو صدایی که اگر از پراید که اگر شنیدید باید حتما به تعمیرگاه سری بزنید!پ

همچنین بخوانید: ترموستات پراید | علائم خرابی ترموستات پراید

همچنین بخوانید: ده راه كم كردن مصرف سوخت پرايد

همچنین بخوانید: دلایل صدای غیر عادی لیفان

همچنین بخوانید: قالپاق مناسب از همه جهت!

همچنین بخوانید: بهترین چراغ جلو خودرو کدام است؟ چند نوع داریم؟

همچنین بخوانید: انژکتور لیفان و همه چیز درباره آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.