خرید انلاین لوازم یدکی پراید

دو صدایی که اگر از پراید که اگر شنیدید باید حتما به تعمیرگاه سری بزنید!

زمانی که پشت رول پراید میشینید و شروع به استارت زدن میکنید، ماشین شما باید به سرعت و راحتی کار خود را انجام داده و روشن شود. بدون اینکه صدای خاص دیگری از ماشین شنیده شود. زمانی هم که شروع به حرکت میکنید پراید شما باید به نرمی حرکت کند و هیچ صدای نا به هنجاری تولید نکند. تمام این موارد نشان میدهد مشکل خاصی در سیستم ماشین شما به چشم نمیخورد. اما خدا نکند که صدایی بشنوید که نباید! آن وقت باید به سراغ تعمیرکار ماشین بروید و هزینه هنگفتی را در این شرایط اقتصادی بپردازید. در این مقاله سعی کردیم به شما مجموعه صدا هایی از پراید را نشان دهیم که اگر به گوشتان خورد وا ویلا!

در این مقاله دو صدای مهم در پراید را به شما معرفی کردیم. صدای دنگ دنگ با دلایل کمی مسخره و شوخی های ساده ای که در مقاله استفاده کردیم و صدای هیس هیس که کمی جدی بود و جدی تر به آن پرداختیم. دقت کنید هر صدایی که میشنوید ممکن است نشان دهنده مشکلی باشد اما منظور ما این نیست که به صدای در رفتن سنگ از زیر چرخ ها هم واکنش نشان دهید! شاید بتوان گفت صدا ها در پراید آلارم های هشدار دهنده برای بهتر شدن ماشین شما هستند!

صدای هیس هیس در پرایدصدای هیس هیس نمادی از نشتی در پراید

زمانی که کاپوت ماشین را باز میکنید قسمتی هست که با توده ای از مار های در هم پیچیده برخورد میکنید. ایده توده مار های پیچیده تیم برتونی را فراموش کنید و اگر این صدا در اتاقک خودرویتان شنیده میشود باید به این بخش نگاه کنید. به سراغ توده مار ها بروید و برسی کنید که نشتی مربوط به کدام بخش است.

صدای هیس هیس در پراید نشان دهنده نشتی در سیستم خنک کننده است. این صدای آزاردهنده از سیستم خنک کننده، موتور و یا لوله وکیوم به گوش میرسد. زمان شنیده شدن این صدا، بهتر است ابتدا سیستم خنک کننده ماشین را چک کنید. اگر مشکلی در آن بخش مشاهده نکردید به ادامه برسی ها بپردازید.

زمانی که صدای هیس هیس از پرایدتان به گوش میرسد و مشکل مربوط به سیستم خنک کننده است، باید بدانید که این سیستم نتوانسته به خوبی کار خود را به پایان برساند. این مورد موجب میشود تا موتور به خوبی خنک نشود و هرچیزی که بیش از اندازه داغ کند نیز سرنوشت خوبی نخواهد داشت!

زماین که صدای هیس هیس از پرایدتان میشنوید و مشکل مربوط به موتور پراید میشود، میزان مصرف بنزین دیگر در خودرو شما طبیعی به نظر نمیرسد! این مورد میتواند باعث شود مصرف سوخت پراید به سرعت افزایش پیدا کرده و عملیات استفاده از سوخت نیز به خوبی قبل انجام نشود. در نتیجه سوخت کامل نسوخته و بخشی از آن از بین میرود.

دقت داشته باشید که این مشکلات را فقط زمانی خودتان حل کنید که تخصص کافی داشته باشید. در غیر این صورت، شما را از انجام این تعمیرات به شدت منع میکنیم! نه اینکه علاقه مند باشیم شما هزینه بیشتری به تعمیرکار پرداخت کنید، نه! بلکه ممکن است با این کار مشکلات بیشتری برای پراید تان ایجاد شود که حتی جان سرنشینان آن را نیز به خطر بیندازد.

لوازم یدکی پرایدشنیدن صدای دنگ دنگ در پراید

دقت کنید که اگر در گذر از چاله چوله ها و دست انداز ها صدای دنگ میشنوید باید کمی بترسید! چون ممکن است صدای شکستن استخوان گربه گران قیمتی است که چند لحظه پیش زیر گرفتید! نگران نباشید این فقط یک شوخی کوچک بود هیچ گربه گران قیمتی در کار نیست!

یکی از مهم ترین دلایل شنیدن این صدا در پراید شما میتواند مشکلی در اتصالات باشد. اتصالاتی که این مشکل برای آنها ایجاد میشود ممکن است از توپی و بازویی (سگدست) چرخ ها باشد اما این تمام ماجرا نیست. شما باید تمام اتصالاتی را که میتوانید چک کنید. البته این مشکل چندان نگران کننده نیست اما هر مشکل کوچکی میتواند مشکلات بزرگتری را برایتان ایجاد کنید. به نوعی میتوان گفت این مشکل بیشتر اعصاب خرد کن است تا عذاب آور!

یکی دیگر از دلایل ایجاد این صدا ممکن است متعلق به فردی باشد که چند دقیقه پیش توسط شما دزدیده شده و به سقف صندوق عقب ماشین ضربه میزند! ضربه هایی که به صندوق عقب میخورند نیز صدایی از این دنگ دنگ های اعصاب خرد کن ایجاد میکنند.

  1. گویا نویسنده احمق هنوز در دوران دبستان گیر کرده و نمیدونه شوخی جا داره .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.